Haber

Ahmet Ağaoğlu istifa etti, neden istifa etti? Ahmet Ağaoğlu Trabzonspor’dan neden ayrıldı?

Son günlerde gündemdeki isimlerden biri olan Ahmet Ağaoğlu’nu merak edenler var. Trabzonspor liderinin istifası gündemde yerini aldı. Futbolseverler ise Ahmet Ağaoğlu istifa etti, neden istifa etti? Ahmet Ağaoğlu Trabzonspor’dan neden ayrıldı? soruları inceledi.

AHMET AĞAOĞLU İSTİFA ETTİ Mİ?

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu görevinden istifa etti. Ağaoğlu, resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada, “Bizden sonra göreve başlayacak başkanlara ve yöneticilere camiamızın her zamankinden daha fazla destek vermesi en büyük temennimdir. İnsanların gelip geçici olduğu unutulmamalıdır, asıl olan Trabzonspor, Trabzonspor’un başarısı.” ifadelerini kullandı.

“BUGÜN İTİBARİYLE GÖREVİMDEN İSTİFA ETTİM”

Ahmet Ağaoğlu yaptığı açıklamada, “Genel Kurul kararı talep eden arkadaşlarımızın süreci daha sağlıklı yürütecekleri düşüncesiyle bugün itibariyle Trabzonspor Kulüpler Birliği Başkanlığından ve bağlı şirketlerimizdeki görevlerimden istifa etmiş bulunmaktayım. sağlıklı bir şekilde ve rahat bir çalışma ortamında kongreye hazırlanın.” ifadelerini kullandı.

Ahmet Ağaoğlu’nun açıklamasının tamamı şöyle:

“MİNNETTARLIĞIMI VE MİNNETTARLIĞIMI BEKLİYORUM”

Öncelikle görevde bulunduğum beş yıllık süreçte maddi ve manevi hiçbir fedakarlıktan kaçınmadım, her zaman destek verdim; 1 Muhteşem Lig, 1 Türkiye Kupası ve 2 Harika Kupa şampiyonluğunda en büyük paya sahip olan tüm Yönetim Kurulu Üyelerime, değerli delegelerimize ve Genel Kurulumuza, tüm meclis başkanlarımıza, kurucu üyelerimize, geçmiş dönem liderlerimize, bizleri bu misyona layık kılan hocalarımıza ve oyuncularımıza, idari ekibimize, tüm kulüp çalışanlarımıza, yerel ve ulusal basına; Kıymetli Valimize, Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımıza ve tüm ilçe belediye başkanlarına, 8. şampiyonluğumuzda en büyük paya sahip olan vefalı Trabzonspor taraftarlarına ve emeği geçen değerli büyüklerime en kalbi şükran ve şükranlarımı sunuyorum. üzerimdeki çabanın

“HAYATIMDA YAŞAYABİLECEĞİM EN ONURLU MİSYON”

Beş yıl boyunca çok sevdiğim kulübümün başkanlığını yapmak hayatımda sahip olduğum en onurlu görevdi. Benden sonra göreve gelecek olan dost ve büyüklerimin kulübümüzü çok daha yükseklere taşıyacaklarına ve başarı ile yöneteceklerine tüm kalbimle inanıyorum. Grubumuzun bizden sonra gelecek lider ve yöneticilere her zamankinden daha fazla destek vermesi en büyük temennimdir.

Hepimizin çok iyi bildiği gibi elde ettiğimiz başarılar birlik ve beraberlik içinde omuz omuza verdiğimiz çabaların sonucunda elde edilmiştir. Unutulmamalıdır ki; bireyler gelir geçer, önemli olan Trabzonspor’dur, Trabzonspor’un başarısıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu