Haber

Bakan Karaismailoğlu: Seçim sonucunu alana kadar disiplinden taviz vermeyeceğiz

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, “Seçim akşamı sonuç alana kadar disiplinden ve iş takibinden hiçbir şekilde taviz vermeyeceğiz. Sandık bir oydur. Milleti yerine teslim edene kadar uyumayacağız.”

Aynı zamanda AK Parti’nin Trabzon 1. Milletvekili adayı olan Bakan Karaismailoğlu, partisinin Akçaabat ilçesinde düzenlediği ‘Büyük Yürüyüş’ öncesi vatandaşlarla görüşmeye geldi. Burada söz alan Karaismailoğlu, Türkiye Cumhuriyet tarihinin en değerli seçimlerinden birinin yapılacağını belirterek, “Seçim akşamı sonuç alana kadar disiplinden ve iş takibinden hiçbir şekilde taviz vermeyeceğiz.” . Sandık bir oydur. Milletin bize emanetidir. Onu yerine teslim etmeden uykumuz gelmez. Bu çok kıymetlidir. “Çocuklarımızın geleceği söz konusudur. Ülkemizin ve milletimizin geleceği söz konusudur. Çok ağır bir seçim kampanyası yürüttük. Dilimiz değişince milletimize her şeyi anlatmaya çalıştık. Trabzon’dan vereceğimiz bu güçlü ses tüm dünyaya çok güzel bir mesaj olacaktır. Eren Bülbül yaşasaydı ilk iş yarın.” Akçaabat” dedi.

Karaismailoğlu, yürütülen projelerin devamlılığı için ülkede huzur ve güven ortamının olması gerektiğini belirterek, “Ülkemizin geleceğini, ülkemizdeki huzur ve güven ortamını konuştuk. Bunu hep vurguladık. Çünkü bunları konuşabilmek için ülkemizdeki huzur ve güven ortamının devam etmesi gerekiyor.Yarın akşam bunu taçlandıracağız.Yarın akşam ülkemizin dünyanın lider ülkesi olma yolundaki en büyük etabı aşacağız. Ondan sonra oturup ülkemizin kalkınması için birlikte neler yapabiliriz, şehirlerimizin kalkınması için neler yapabiliriz bunları konuştuk anlattık şimdi de takip edeceğiz hiç şüpheniz olmasın. Türkiye, Dünya Cumhurbaşkanımızın liderliğinde, güçlü ekibiyle birlikte dünyanın en büyük gelişmiş ekonomileri arasında lider ülke konumunda olacaktır.”

Bakan Karaismailoğlu daha sonra seçim çalışmaları kapsamında ilçede düzenlenen yürüyüşe katıldı.

sarikamis-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu