Haber

Denizlispor Teknik Direktörü Bülent Ertuğrul: Oyuncularımın isteklerinden ve çalışmalarından memnunum

Denizlispor Teknik Yöneticisi Bülent Ertuğrul, bir aydır tesislerde yürüttükleri hazırlıklarda özellikle genç oyuncuların gelişimi için çalıştıklarını belirterek, “Genel olarak oyuncularımın isteklerinden ve çalışmalarından memnunum. .”

TFF 2. Lig Kırmızı Lig’de mücadele edecek Denizlispor, hazırlıklarını Haluk Ulusoy Tesisleri’nde sürdürüyor. Kurban Bayramı’ndaki 3 günlük izin dışında tüm zamanlarını Haluk Ulusoy Tesisleri’ndeki kampta geçiren Yeşiller ve Siyahlılar, günde çift antrenmanla çalışmalarını sürdürüyor. Teknik direktör Bülent Ertuğrul, transfer yasağı nedeniyle altyapıda gençlerle dolu bir ekiple yollarına devam edeceklerini belirterek, “Göreve geldiğimiz günden itibaren altyapımızda yetenekli oyuncular üzerinde çalışmaya başladık. Bunları hep verdik. Son dönemin son maçlarında çocuklara görev düşüyor.Takımımızın transfer yasağından dolayı gençlerden oluşacağını bilerek aylardır planlarımızı buna göre yapıyoruz.Döneme en erken başlayan takımız. tesislerimizde bir aydır kamptayız.Hazırlıklarımıza günde çift idman ile devam ediyoruz.Bugüne kadar oyuncularımızın fiziki güçlerini artırma çabaları ağır oldu.Bundan sonra teknik ve taktik çalışmalarımız olacak. Tüm oyuncularımın arzusundan ve çalışmasından memnunum, elinden gelenin en iyisini yapıyor” dedi.

Ligin başlamasına 40 gün kaldığını kaydeden Ertuğrul, “Bu zamanı en iyi şekilde değerlendirip eksikliklerimizi en aza indirmek istiyoruz. Cuma günü ilk hazırlık maçımızda Kocaelispor ile karşılaşacağız. Bu maç çok önemli. işimizin bizi nereye getirdiğini ve eksikliklerimizi görmek açısından bizim için.” . – DENİZLİ

haberseyitgazi.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu