Yaşam

Gap X Dôen: Kız Kardeşliği Kutlayan İş Birliği

Gap kadınların gücünden ve nostaljiden ilham alan Dôen markası ile kız kardeşliği kutlayan bir kapsül koleksiyon için iş birliği gerçekleştirdi. Özgün ve feminen bir stil sunan Lily ve Ruby Adridge kardeşleri bir araya getiren bu iş birliği, 11 Haziran’da Jessica May, Melodi Elbirliler, Nazlı Çetin, Dilara Aydın gibi içerik üretilerinin ve medyanın da katılımıyla The Alfie Club’da nostaljik, romantik bir etkinlikle moda severlerin beğenisine sunuldu.

Etkinlikte sınırlı sayıdaki kapsül koleksiyonda kadın ve kız çocuk kategorilerinde giyim, aksesuar, çanta ve ayakkabı seçenekleri sergilenerek moda severlerin ilgisini çekti. Zamansız ve ikonik parçalarıyla, modern ve cool stillere ilham olmaya devam eden Gap, bu iş birliği ile bireyselliği ve kadınların kurduğu bağı kutluyor.

Gap, Dôen iş birliğiyle sınırlı sayıda üretilen dikkat çekici kapsül koleksiyonunu 11 Haziran’da The Alfie Club’da düzenlenen lansman ile moda severlerle buluşturdu. Düzenlenen etkinlikte açılış konuşmasını Fiba Perakende Grubu Marka ve Pazarlama İletişimi Müdürü Reyhan Turksen Topaklı yaptı. Topaklı, ‘’ Bugün burada, bu anlamlı iş birliğini sizlere tanıtmaktan büyük bir heyecan duyuyoruz. Gap X Dôen koleksiyonumuzda kadın ve kız çocuk kategorilerinde özgün ve feminen stili bir araya getiren giyim ürünleri ve aksesuarlar öne çıkıyor. Moda sektöründe kadın temsiliyetinin az olmasına dikkat çekerek, kadınların gücünü vurgulayan ve onların hayatına değer katan ürünler yaratmayı hedefleyen DÔEN’in, bizimle aynı bakış açısına sahip olduğunu görmek bu iş birliğini daha da anlamlı kıldı.’’ dedi.

Kaliforniya merkezli moda markası Dôen iş birliğiyle hazırlanan koleksiyonda Gap’in ikonik ürünleri, Dôen’in Kaliforniya kıyılarından aldığı nostaljk ilhamla, romantik ve feminen bir stil ile bir araya geldi. 49 parçadan oluşan koleksiyonda, yaz sezonunun vazgeçilmezleri olan elbiseler, bluzlar ve şortlar ön plana çıkıyor. Aynı zamanda Gap’in her daim herkes tarafından sevilen sweatshirtleri ve denim ürünleri de Dôen’in feminen ve romantik bakış açısıyla yeniden yorumlanıyor.

Gap’in zamansız ve klasik stili, çiçek desenleri, fisto işlemeler ve feminen dokunuşlar ile romantik ve nostaljik bir görünüm kazanıyor. Sınırlı sayıda üretilen kapsül koleksiyonda aynı zamanda kadın ve kız çocukları için hem birbiriyle uyumlu stiller hem de takım yapılabilecek ürünler yer alıyor. Bu şekilde, kadınlar ve kız çocukları, birlikteliği ve kız kardeşliği, birbirleriyle uyumlu stillerle kutlayabiliyor.

Bu özel kapsül koleksiyonu seçili Gap mağazaları, Gap Türkiye mobil uygulaması ve gap.com.tr’de keşfedebilirsiniz.

kinikhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu