Haber

İşler Karışacak: Afra Saracoğlu’ndan ayrılan Mert Yazıcıoğlu, aradığı aşkı Dilan Çiçek Deniz’de mi buldu?

Gün geçmiyor ki magazin gündeminde farklı bir aşk tartışması patlak versin. Bildiğiniz üzere yeni yıla şok edici ayrılıklarla girdik. Bunlardan biri de artık Yalıçapkını dizisinin başrol oyuncuları olan Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu çiftiydi. Aynı dönemde evlenmesi beklenen Dilan Çiçek Deniz ile İzlandalı nişanlısı Thor Saevarsson da yollarını ayırdı. Dilan Çiçek Deniz ile Mert Yazıcıoğlu’nun el ele görüldüğü söylendiği için ikinci bomba patlamaya hazır. Gelin detaylara birlikte bakalım…

Son zamanlarda aşk dedikodularına karıştığı için adını magazin dergilerinde duyduğumuz ünlü oyuncu Dilan Çiçek Deniz yine bomba gibi gündemde.

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde İzlandalı yönetmen Thor Saeversson ile nişanlıydı. Çiftin evlilik hazırlığı yaparken bir anda birbirlerinden ayrıldıkları öğrenildi.

Tekrar barışır mı barışmaz mı diye düşünürken ikiliyi bir daha yan yana görmedik. Ancak Dilan Çiçek Deniz’in aşk hayatı bu ayrılıktan sonra duracak gibi görünmüyor.

Geçtiğimiz aylarda Şevval Sam ile son dönemin en tanınan isimlerinden biri olan oyuncu Tarık Buyruk Tekin arasında aşk iddiaları ortaya atılmıştı. Ancak ikili herkese “biz kankayız” dedi.

Artık bambaşka bir isimle biliniyor Dilan Çiçek Deniz’in adı; Mert Yazıcıoğlu.

Vallahi biz de şok olduk!

Bildiğiniz gibi Mert Yazıcıoğlu ile Afra Saraçoğlu’nun uzun süredir tatlı bir ilişkisi vardı. Ancak kısa bir süre önce sosyal medyadan ayrılma kararı aldıklarını duyurdular.

Söylentilere göre bu ilişkinin bitme sebebi Afra Saraçoğlu’nun Yalıçapkını dizisindeki partneri Mert Ramazan Demir ile çok yakın olmasıydı. Tabii ki, bunlar sadece argümanlar.

4 yıllık ilişkilerinin aniden bitmesi herkes için doğal bir endişeydi. Sosyal medyada dolaşan düzenlemeler, dizi çekimleri için arka plan planları…

Sonuç olarak uzun birlikteliklerinden çıkan bu ikili yollarına el ele devam etme kararı aldılar. Gazetemagazin’de yer alan habere göre, el ele görüntülenen çift, 1 haftadır birlikteler ve birbirlerini tanımaya çalışıyorlar.

Bu bahis hakkında ne düşünüyorsunuz? Uyarlar mı?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu