Yaşam

Kalp Kırıklığı 11.Bölüm Tek Parça İzleme Ekranı: Kalp Kırıklığı Son Bölüm Tek Parça Full İzle

TRT1’in sevilen dizisi Yürek Çıkmazı 11. bölümüyle dün akşam ekrana geldi. Dram dolu hikayesiyle ekrana gelen Kalp Kırıklığı’nda seyirciler büyük bir merakla takip ediyor. Kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için; Heart End son bölüm, tek modül tam izleme ekranı…

Heart End son bölümde; Halil, Ali Fuat’ın hayatını kurtarırken yaralanınca hastaneye kaldırılır.

Halil’in başucunda iki kadın vardır. Biri Halil’in sevdiği hanımefendi, diğeri Halil’i seven hanım. Bu sırada Zeynep gerçek hisleriyle baş başa kalır.

Zeynep, Halil’i yeniden düşünmeye başlar. Halil’in yaralanması Birsen’in evini yakar.

Ali Fuat ise kendisini hiç tanımayan Halil’i kayıtsız şartsız oğlu olarak kabul eder. Bu sırada herkes Halil’den gelecek müjdeli haberi beklemektedir.

Kıvanç ise Birsen’in evine bir paket gönderir. Paketin içinde cinayetin tek kanıtı olan Yemenli var. Bu sorumluluğu alamayan Kıvanç, ne yapacağına aile üyelerinin karar vermesini ister.

Heartache Son Bölümde Ne Oldu?

Feride’nin ani rahatsızlığı Yemen meselesini aydınlatmak isteyen Zeynep’i bağlar. En azından düşük tehlikesi geçene kadar Kıvanç ve Feride’ye yaptığı baskıyı ertelemek zorundadır. Öte yandan Birsen’i kafasına koyan Yılmaz, Yusuf’u baştan çıkarmaya devam eder. Ahlak ve namustan bahsederken sözlerin ortasında İlker’in adını zikreder. Konuta gelen Yusuf, ablasının kuaförü evine davet ettiğini öğrenir ve Seray’ın üzerine yürür. Yusuf’u hiç bu kadar görmemiş olan Birsen endişe duysa da gelen tehlikenin büyüklüğünü hayal bile edemez. Kıvanç’tan beklenmedik bir davet alan Halil ve Birsen, Feride ile vakit geçirirler. O gece üç kardeş için hem hesaplaşma gecesi hem de barışmak için yeni bir fırsat olacaktır. Yılmaz’ın ani gelişi tüm planları alt üst eder. Üç kardeşin yolları yeniden ayrılır. Tutunacak kolları kalmayan Halil için sığınılacak tek yer Cennet’tir.

Heartbreak Bölüm 11 Tek Modül İzleme Ekranı

KALP ENGELLEME SON BÖLÜM BİR MODÜL TAM İZLE

haber-beylikduzu.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu