Yaşam

Pucca’nın ev sahibi, ünlü yazarın kira borcunu ve eve verdiği zararı mahkemeye taşıdı

Pucca lakaplı Selen Pınar Işık’ın ev sahibi, ünlü ismin 16 aydır kira ödemediğini ve evini harap ettiğini söyleyerek dava açtı. Pucca’nın eski ev sahibi oyuncu Tuba Ünsal da ünlü yazarın kirasını ödemediğini ve evine zarar verdiğini belirtti. Pucca ise hakkındaki söylentilere isyan ederek, “Mağdur olursan dava aç” dedi.

“EV BARAJ OLDUĞU İÇİN 3 AYDIR EVDE OTURUYORUM”

Ev sahibi Ünsal’a kirayı ödemediği iddiasıyla gündeme gelen Pucca, isyan etti ve Instagram hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı: “Bu kadar yeter, vur bana, sen yaptın” Abalı! Yıllarca o evde yaşadığım yalanını geçtim, zaten o evde hamile kaldım ve son 3 ayda da taşındım. Hamileliğim yıllarca sürecek.” “Sanırım hayır. Ayrılacağımız tarihi kendisine söyledik, o da bizden sözleşme sonuna kadar ödeme istedi. Bu depozitoya sayıldı. Ayrılmamızın nedeni evin rutubetli olması ve orada nem olmasıydı. ağrımayan tek kemik kalmadı.”

“HEPİNİZE KARŞI YASAL HAKKIMI KULLANACAĞIM”

“Herkes köpeklerimizden şikayet ediyordu. Peki neden sadece ben? Kusura bakmayın yalnız mı yaşadım? Ah ne güzel, beni partilerinize davet ederken, paylaşım isterken bu da mı geldi aklınıza çünkü? artık bu konu yok muydu? Aklımda bin bir dert var, suskunluğumun bir nedeni var elbette… Bunu günü gelince öğreneceksin ama şimdi zorluyorsun. Bunları atlatacağım. Emin olun, madem bu kadar mağduriyet yaşadınız, eğer yasal haklarınızı kullanmışsanız, eğer böyle bir iddianız varsa tekrar kullanabilirsiniz. Çünkü ben yasal haklarımı hepinize karşı sonuna kadar kullanacağım. Son. Kullandığınızdan emin olun!”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu