Teknoloji

Riot Games, Dövüş Oyunu Projesi L İçin Yeni Oynanış Görüntüleri Yayınladı

 
League of Legends ve Valorant gibi oyunlarla tanınan Riot Games, oynaması ücretsiz dövüş oyunu Project L için yeni bir geliştirici günlüğü yayınladı. Geliştirici günlüğünde Riot Games’in yönetici yapımcısı Tom Cannon ve oyun yönetmeni Shaun Rivera yer alıyor. İki isim oyun hakkında çeşitli bilgiler veriyor ve oynanış görüntüleri tarafımıza aktarılıyor.
 
Riot Games’ten yeni dövüş oyunu
 
 
 
İlk kez 2019’da duyurulan, oynaması ücretsiz dövüş oyunu Project L hâlâ geliştirme aşamasında. Şu anda tam adı belli olmayan Project L, League of Legends dünyasını temel alıyor ve kendine has oynanış öğeleriyle yeni bir dövüş yapısını bizlere sunmak istiyor.
 
Birçok isim oyunla ilgili çeşitli açıklamalarda bulundu. Bu bağlamda Tom Cannon geçtiğimiz yıllarda oyunla ilgili şunları söylemişti: “League of Legends oyuncularının bu oyundan beklentilerinin biraz farklı olacağını düşünüyorum ama bir anlamda dövüşçü oyuncuların beklentileri doğrultusunda olacak. Herkes harika bir oyun istiyor. Ancak gördüğümüz gibi, insanlar Runterran şampiyonalarını yeni bir ışık altında görüyor, hatta onun bile yeni bir kameranın bakış açısıyla onu görmeye can attığı açık.”
 
Project L için platformlar ve çıkış tarihi henüz açıklanmadı.
 
geliştirici günlüğü
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu