Yaşam

Survivor Turabi’nin Paylaştığı Müstehcen Fotoğraflar Kafaları Karıştırdı

TV8 ekranlarının tanınan müsabakası Survivor’ın unutulmaz isimleri deyince akla ilk gelen yarışmacılardan biri Turabi Çamkıran oluyor. Yarışmanın ardından ününe ün katan ve Turbo lakabıyla anılan Turabi, yaptığı enteresan sosyal medya paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Turabi’nin bu seferki paylaşımları ‘Yetişkin film yıldızı mı oldu?’ sorusunu akıllara getirdi. Ayrıntılar için sizi şöyle alalım… ?

2014 ve 2015 yıllarında Survivor’da yarışan ve üst üste iki sezon şampiyon olan Turabi Çamkıran’ı hatırlamayan yoktur.

Yarışmadan sonra da toplumsal medya üzerinden popülerliğini devam ettiren Turabi, bir müddettir yurt dışında bir yarışta uzunluk gösteriyor.

Son vakitlerde Survivor’ın yeni sezonunda yer alıp almayacağı merak edilen Turabi, sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündeme geliyor.

Kadınlarla birlikte paylaşım yapmaktan hoşlanan Turabi en son, ‘Los Angeles’ta sıradan bir gün’ notuyla bikinili bir bayanın fotoğrafını paylaşarak dikkat çekmişti.

Cesur paylaşımlar yapmaktan çekinmeyen Turabi bu defa iç çamaşırlı bayanlarla olan samimi pozlarıyla takipçileri karşısına çıktı.

Turabi’nin “Saçmalamayın arkadaşlar. Sizin fikirlerinizin tabii ki benim için bir önemi yok. Bedelini benim ödediğim bu hayatta, keyif aldığım şeylere milletin ne dediği çok da umrumda değil açıkçası. Hayatımı yaşıyorum” notuyla paylaştığı fotoğraflar akıllara “Cinsel içerikli film yıldızı mı oldu?” sorularını getirdi.

Paylaşımlarda çekim grubunun de yer alması dikkat çekti. İşte Turabi Çamkıran’ın o fotoğrafları;

?

?

?

Vallahi biz ne diyeceğimizi bilemedik. Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu