Teknoloji

Türk Hava Yolları İç Hatlarda İnternet “Satmaya” Başlıyor: İşte Şaşırtan Fiyatlar

Bugün internet bağlantısı Artık birçok insanın parçası haline geldi. Bu nedenle yurt dışı uçuşlarda internet hizmetinden yararlanılabilmektedir.

Artık uçaklar bile yüksek hızlı kablosuz internet bağlantısına imkan verecek şekilde üretiliyor. Türk havayollarıDaha önce yurt dışı uçuşlarda sunduğu internet hizmetini iç hat uçuşlarını da kapsayacak şekilde genişletiyor.

İşte Türk Hava Yolları’nın Yurt İçi İnternet tarifesi

Sınırsız mesajlaşma 150 TL
Sınırsız internet 350 TL

Bu fiyatlar yalnızca bir uçuş için geçerli olacak ve yalnızca uçuş sırasında satın alınabilecektir. Paket fiyatlarına tüm vergiler dahil edilecektir. THY yolcularına internet hizmeti GEZEGEN Uçak içi eğlence platformundan kullanabilecekler. Bu paketleri kullanmak için herhangi bir müşteri sadakat programına üye olmanız gerekmeyecektir.

İnternet kullanımı için THY’nin interneti altyapısı olan uçaklardan biri kullanman gerekecek. Şirketin filosu şu anda bu özelliğe sahip. 270’den fazla Uçak dahildir. İnternet, uçuş sırasında dizüstü bilgisayarlar, tabletler ve akıllı telefonlar ile kullanılabilir. Tek abonelik ile farklı cihazlardan ilişkiler kurulabilmektedir.

Uçaklarda internet kullanımı nasıl olacak?

Uçaklarda interneti kullanırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar var. Örneğin halihazırda kullanılan altyapılarda, Uçakların Wi-Fi hizmeti sunabilmesi için 10 bin feet (3048 metre) yüksekliğe ulaşmaları gerekiyor. Yani uçaklarda iniş ve kalkış sırasında internet mevcut olmayabilir.

Uçaklarda internet fiyatları Bu konu hakkında ne düşünüyorsun? Bu fiyatlarla uçakta internet kullanmak ister misiniz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu