Teknoloji

Vodafone Freezone Cumhuriyetin 100. Yılında Espor’a Destek Veriyor

Oyun ve espordaki gelişimin en büyük destekçilerinden biri olan Vodafone FreeZone, ana sponsoru olduğu FUT Esports iş birliğiyle gençlerin oyun ihtiyaçlarını ve espor tutkularını desteklemeye devam ediyor. Vodafone, Cumhuriyetin 100. yılı dolayısıyla FUT Esports ile BBL Esports’un karşı karşıya geldiği 100. Yıl VALORANT Gösteri Maçı’nda yer aldı. Maçın toplam erişimi sosyal medya paylaşımları aracılığıyla 2,5 milyona ulaştı.

Türkiye’nin dijitalleşmesine öncülük etme vizyonuyla faaliyet gösteriyoruz Vodafone,gençlik markası Vodafone FreeZone oyun ve espor alanındaki gelişimin en büyük destekçilerinden biri olmaya devam ediyor. Ana sponsoru olduğu FUT Esports iş birliğiyle gençlerin oyun ihtiyaçlarına ve espor tutkularına destek vermeye devam eden Vodafone FreeZone, FUT Esports ile BBL Esports’un hem erkek hem de kadın takımları arasında ESA Esports Arena’da maç düzenledi. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve Cumhuriyetin 100. yılı münasebetiyle. rastladım 100. Yıl VALORANT Gösteri Maçında gerçekleşti. Katılımcılarını FreeZone’un güzellikleriyle buluşturan Vodafone, 29 Ekim’de çeşitli etkinlikler ve FreeZone avantajlarıyla genç oyun tutkunlarına ortak oldu. Vodafone bu maça özel kampanyalar yapıyor. 40’a kadar%Tarife indirimleri sunarken aynı zamanda “İhale Kazan” konseptini de kullanıyor. Xbox Shediye verdi.

 

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin Kendisi şunları söyledi: “Oyun ve e-spor dünyası her geçen gün büyüyor. Vodafone FreeZone markamızla 7 yıl önce girdiğimiz espor pazarına yaklaşık 45 milyon TL yatırım yaptık. Yeni gelen genç müşterilerimize sunduğumuz FreeZone Avantajları ile Twitch, Discord ve taşınabilir oyunlarda geçerli 20 GB’a kadar ek internet hediyesi veriyoruz. İnternet hizmetinin yanı sıra Vodafone Taşınabilir Ödeme ile yapılan oyun alışverişlerinde 50 TL indirim sunuyoruz. Geçtiğimiz yıl başlattığımız FUT Esports iş birliğiyle gençlerin oyun ihtiyaçlarını ve espor tutkularını desteklemeye devam ediyoruz. Bu bağlamda, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda düzenlenen ve Türkiye’nin en büyük iki espor kulübünü karşı karşıya getiren 100. Yıl VALORANT Gösteri Maçı’nda yer almaktan mutluluk duyuyoruz. Bu maça özel düzenlediğimiz etkinliklerle genç oyuncuların Cumhuriyet heyecanına ortak olduk” dedi.

 

Toplam erişim 2,5 milyona ulaştı

Türkiye’nin en büyük iki espor kulübünün mücadele ettiği ve Cumhuriyet sevincini taraftarlarıyla birlikte kutladığı 100. Yıl VALORANT Gösteri Maçı, @VALORANTChallengersTR YouTube hesabından ve FUT Esports’un influencer Twitch kanalından canlı yayınlandı. Yayın anında 20 bin canlı ve 300 binin üzerinde tekil izleyiciye ulaştı; Sosyal medya paylaşımlarıyla toplam erişim 2,5 milyona ulaştı.

 

FUT Esports iş birliğiyle genç oyuncuları destekliyoruz

Vodafone FreeZone, FUT Esports iş birliğiyle hem esporu takip eden gençleri hem de espor ekosistemini destekliyor. Türkiye’nin en büyük espor kulüplerinden biri olan FUT Esports’un ana sponsoru olan FreeZone, bu iş birliği kapsamında oyun sektörünü geliştirecek yeni ve faydalı içerikler üretirken, diğer yandan oyun turnuvalarında hem takıma hem de espor tutkunlarına destek oluyor. ve Twitch yayınlarıyla ülkemizdeki espor ekosistemine katkıda bulunuyoruz. gelişmesine katkıda bulunur.

 

Vodafone esporda değerli işbirliklerine imza attı

Vodafone bugüne kadar espor alanında birçok sponsorluğa imza attı. E-sporun güçlü ekiplerinden Bahçeşehir SuperMassive Esports’un iş ortaklığıyla 2017 yılında ilk adımını atan Vodafone, 2018 yılında Riot Games ile daha kapsamlı ve daha büyük bir adım atarak Vodafone FreeZone Şampiyonası’nın isim sponsoru oldu. Lig, Türkiye’nin en büyük profesyonel e-spor ligi. Türkiye Espor Federasyonu’nun 2019 yılı sonunda düzenlediği ilk resmi espor turnuvası TESFED Vodafone FreeZone Türkiye Kupası’na adını veren Vodafone, 2021 yılında Riot Games’in taşınabilir oyunu Wild Rift’i oyun portföyüne ekledi. FreeZone CUP 2021, aynı yıl Lokum Games ile birlikte 2022 yılının ilk aylarında Free Fire 5G Turnuvasını düzenledi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu