Teknoloji

Yeni Starfield Tanıtım Videoları Yayınlandı

Starfield ile tanışmamıza az kaldı. Eylül ayında PC ve Xbox Series için çıkacak olan ve ilk gün Game Pass abonelerinin beğenisine sunulacak oyun için Bethesda Softworks tanıtımlarına tüm hızıyla devam ediyor. Settled Systems adı altında yeni Starfield tanıtım görselleri yayınlayan yayıncı, bizlere üç büyük şehir hakkında bilgi edinme fırsatı sunuyor. Detaylar burada.

Yeni Starfield Fragman Görüntüleri: Yerleşik Sistemler

Bethesda Game Studios, Yerleşik Sistemler – Bir Starfield Animasyon Seçimi aracılığıyla sizi Starfield’ın insanları ve kültürleri hakkında bilgi edinmeye davet ediyor. Yerleşik Sistemler, Starfield’ın üç büyük kentine göz atma fırsatı sunuyor. New Atlantis’te elit bir yaşam tarzı peşinde koşan bir kurye pilotunun, Akila City’den çıkmaya çalışan yalnız bir yetimin ve Neon’un karanlık köşelerinde hayatta kalmaya çalışan iki sokak haydutunun hikayelerini takip edin.

Her zaman ileri

Birleşik Koloniler’in başkenti New Atlantis’te Kent adlı bir kurye pilotu, Yerleşik Sistemlerin en seçkin mahallelerinde yaşamayı hayal etmektedir. UC Vanguard’a katıldıktan ve başkentin seçkinleri arasında yükseldikten sonra Kent, özlediği şeyin onu gezegen dışında bekleyen maceralar olduğunu fark eder.

umudun ateşlendiği yer

Ünlü Sömürge Savaşları’nda yetim kalan Vanna’nın Akila Şehrindeki en büyük arzusu yıldızları keşfetmektir ve tek engeli çalışmayan gemisidir. Vanna, gerekli modülleri bulmak ve hayalini gerçekleştirmek için şehri alt üst eder ve beklenmedik tehlikelerle karşılaşır.

Bindiğimiz Dal

İki neon sokak haydutu Ada ve Harper, City of Pleasure’a rahatlamak ve eğlenmek için gelen zenginlerden çalarak geçimini sağlayan suç ortaklarıdır. Ahlaki bir ikilemde bir seçim yapmak zorunda kalan Ada, her şeyi gören Ryujin Industries’in dikkatini çeker. Ada’nın önünde onu heyecanlı yeni bir deneyim beklemektedir. Öyleyse değeri nedir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu