Haber

Avustralya’da hem erkek hem de kadın cinsel organıyla doğan kadından özel hayat itirafı: Cinsellik benim için acı verici

Avustralya’da yaşayan Blume isimli genç kadın, toplumun sadece yüzde 1,9’unun sahip olduğu enteresan bir özelliği bedeninde bulunuyor. 16 yaşına kadar kendisini bayan olarak tanımlayan Blume, doktora gittiği vakit hem erkek hem de bayan biyolojik özelliklerinin bir kombinasyonuyla dünyaya geldiğini öğrendi.

Hem erkek cinsel organa hem de bayan cinsel organına sahip olan genç bayan, toplumsal medya hesabından bu durumun cinsel hayatını nasıl etkilediği hakkında bilgi verdi. Blume cinselliğin kendisi için acı verici bir deneyime dönüştüğünü söyledi. Ameliyatla erkek cinsel organının alınabileceğini söyleyen Blume, kendisini rahatsız etmediği için aldırmamaya karar vermiş.

Yaptığı çarpıcı açıklamalarla şaşırtan Blume, “Dilatasyonu cinsel organ yaratmaya çalışma süreci olarak anlatabilirim. Düzgün bir cinsel deneyim yaşayabilmem için gerekliydi. Tatsız bir süreç ama sonunda cinsel ilişkiyi daha az acıyla yaşamayı başardım” dedi.

“Artık heteroseksüel bir kadın gibi ilişki yaşayabiliyorum. Kendimle gurur duyuyorum. Rahat ve mutluyum. Kesinlikle ameliyat olmayı reddediyorum. Kendimi olduğum gibi seviyorum.” diyen Blume hayatının nasıl değiştiğini anlattı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu