Yaşam

Gülcemal 7.Bölüm izle: Gülcemal Son Bölüm Tek Parça Full İzle

FOX ekranlarının yeni dizisi Gülcemal dün akşam 7. bölümüyle ekrana geldi. Başrollerinde Murat Ünalmış ve Melis Sezen’in yer aldığı dizi, heyecanlı sahneleriyle izleyenleri ekrana kilitledi. Gülcemal son bölümü kaçıranlar veya tekrar izlemek isteyenler için; Gülcemal 7. bölüm izleme ekranı.

Gülcemal 7. Bölüm

Gülcemal 7. bölümü hayranları tarafından büyük ilgiyle izlendi. Deva ve Gülcemal’in yaşadıklarının konu edildiği dizide heyecan kaldığı yerden devam etti.

Gülcemal son bölümde neler yaşandı?

Armağan ve Deva’yı aynı anda kaybeden Gülcemal, içine kapanır. Gülcemal’in sessizliği o kadar büyük ki yok olmuş gibi. Deva ise babası ve ağabeyiyle birlikte dedesinin köyünde saklanır ve izini kaybeder. Ancak Gülcemal’in gelip onu bulacağına da inanmaktadır. Bir ay geçer ve beklediği gibi olmaz. Gülcemal gelmeyecek. Bu süre zarfında Mert ve Gülendam’ın ilişkisi sağlamlaşır. Gülendam, kocasına bebeği kaybettiğini söylemeye kararlıdır. Ancak onu şaşırtacak bir haber beklemektedir. Mert’in geçmişiyle hesaplaşan Veda, eski sevgilisinin Deva olduğunu öğrenir. Deva’nın Gara ile görüşmesinin ardından Gülcemal, Deva ile soluğu keser.

Gülcemal son bölüm izle

Gülcemal 7.bölümüne aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

GÜLCEMAL 7. BÖLÜM TEK MODÜL TAM İZLE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu