Haber

Halilbeyli yeni futbol sahasına kavuştu

gençlik ve Sporİzmir’in Kemalpaşa ilçesine bağlı Halilbeyli Mahallesi’nde Sağlık Bakanlığı tarafından yaptırılan futbol sahası, AK Parti İzmir Milletvekili Kırkpınar’ın da katıldığı törenle açıldı.

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Kemalpaşa’nın Halilbeyli Mahallesi’ne standartlara uygun futbol sahası yapıldı. Halilbeyli SporAK Parti İzmir Milletvekili ve Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Yaşar Kırkpınar, yöneticilerin ve Kaymakam Musa Sarı’nın talebi üzerine Gençlik ve Spor Bakanlığı ile görüşerek konuyu kesinleştirdi.

Spora ve sporcuya her zaman önem verdiklerini belirten Kırkpınar, “Cumhurbaşkanımızın önderliğinde Türkiye’de son 20 yılda bir devrim yaşandı. Eğitimde, sağlıkta, altyapıda, sanayide, gençlikte çok büyük bir dönüşüm yaşanıyor. yatırımlar ve spor Tesislerimizde yetişen milyonlarca lisanslı sporcumuz, yıldızımız, “Büyük şehirlerden köylere kadar sporun adına büyük bir dönüşüm görüyoruz. Bunun adı tesis devrimidir. Bu da Halilbeyli Spor başta olmak üzere Kemalpaşa’mıza kazandırdığımız bu alandaki değişim ve dönüşümün bir göstergesidir” dedi. Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından tamamen yenileneceğini ifade eden Kırkpınar, “İlçe merkezindeki stadımız için tribünlerin üzerinin kaplanması, koltukların değiştirilmesi, ıslak zeminler gibi stadyum için talep edilen tüm bakım ve onarım ödenekleri yapılmıştır. ve komple tadilatı ile sentetik çim, hasır tel ve aydınlatması onaylanmıştır. Ayrıca Spor Toto tarafından ilçemize 2 adet daha halı saha yapılacak. Şunu da belirtmek isterim” dedi. – İZMİR

evcilerajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu